Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: -80,32%

Raport-Zwieszenie notowań

Zgłoś do moderatora
Notowania spółki zostały na żądanie Komisji Nadzoru Finansowego zawieszone przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., co utrudnia spółce funkcjonowanie i ogranicza zaufanie do Spółki przy rozmowach z kontrahentami. Spółka nie jest stroną w postępowaniu, stąd ograniczona komunikacja w odpowiedziach na przesyłane przez Państwa pytania. Zarząd ma nadzieję, na szybkie wyjaśnienie sprawy, odwieszenie notowań, ochronę interesu akcjonariuszy i dobrego imienia Spółki, którą kierujemy. Z wyrazami szacunku,

Piotr Międlar, Prezes Zarządu Andrzej Ostrowski, Wiceprezes Zarządu

Jedno zdanie przykuło moją uwagę.Nawet pół...
.Ciekawe,merytoryczne wasze wypowiedzi mile widziane.

Pozdrawiam wszystkich cierpliwych :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILISYS 0,00% 1,85 2023-12-01 16:02:02