Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,98 zł , zmiana od tamtej pory: 72,73%

Raport za wrzesień

Zgłoś do moderatora
czekając na dalsze opóźnienia podrzucam kwintesencje ubiegłomiesiecznego raportu:

In August 2018, particularly favourable weather conditions allowed the average performance of all power plants in Photon Energy‘s portfolio to exceed energy forecasts by an average of 10.3%. The portfolio recorded an outperformance of approx. 5.0% against generation estimates YTD (down by approx. 2.0% YOY)

+1.0Mwp w Australii (rooftop)
woda w Peru
Environa w zawieszeniu
Almasfuzito- pozwolenie na budowę
Monor przesuniecie z q3 na q4 (ready to build)
Na Węgrzech czekamy na "feed in cable permit" 

Negocjacje z bankami an Wegrzech -As far as financing aspects are concerned, negotiations with banks are being finalized to allow us to start construction in early 2018Q4.

Leeton: We have reached the ready to build stage and are finalising a Power Purchase Agreement (PPA) with an undisclosed electricity retailer. In addition, a term sheet has been signed to secure financing for the project. Due to tightening grid connection standards which require additional grid connection studies, our construction schedule will be delayed and pushed into early 2019Q1

--------------

Obiektywnie kolejna papierkologia w Australii przesuwa horyzont oczekiwania na konkretne budowy na I połowe 2019 r a jesli chodzi o Węgry to konkrety powinny pojawic się na koniec I półrocza 2019r.

Ciekawi wobec tego fakt, że kurs ( w oczekiwaniu na bieżący raport?) został tak wywindowany nie tylko poprzez wykup przez zarząd ale także w małym stopniu przez akcjonariuszy.
Zobaczmy czy optymizm ma jakiekolwiek poparcie w bieżącym raporcie i potem w kwartalnym podsumowaniu zysków i strat...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 0,59% 3,42 2020-04-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.