Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,79 zł , zmiana od tamtej pory: 665,36%

raport za Q3 - 12,5 mln zysku w 2018

Zgłoś do moderatora
jeszcze przed nami Q4, ale jak na razie liczby sa bardzo obiecujace - 12,5 mln zl zysku w 2018, 85mln zl gotowki na koncie i tylko 35mln zl dlugu wymagalnego w nastepnych 12 miesiacach.

niezle.

a ze pazdziernik cieply byl. listopada zapowiada sie bardziej jak wrzesien a nie jak listopad, to i Q4 moze byc calkiem przyzwoity. zastanawiam sie czy jest inna spolka na NC, ktora by miala takie cyferki. nie jakies wartosci niematerialne i prawne, jakies przeszacowania itd itp ale tak mocny bilans i tak ciekawe perspektywy. ja wiem, ze w kraju, gdzie wungiel kroluje szanse na przebicie sa male, co nie zmienia faktu, ze standing finansowy jest po zboju. moze powinni sie wyniesc z pragi oraz wawy i w niemczech zaczac byc listowanym?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 4,58% 13,70 2020-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.