Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,76 zł , zmiana od tamtej pory: -25,53%

Raport za || kwartał - 13 sierpnia

Zgłoś do moderatora
Dla przypomnienia, kto dystrybuuje testy Medicofarmy i jakie mogą pojawić się umowy/zamówienia.,, Mogę jedynie powiedzieć, że Medicofarma do końca kwartału 2021 r. sprzedała ok. 440 tys. testów. Zgodnie z umową zawartą z Polpharmą, ta wiodąca spółka zajmuje się dystrybucją testów. Na tę chwilę testy są sprzedawane tylko na terenie Polski, choć zostały także zarejestrowane i dopuszczone do sprzedaży również w Rosji ,,– powiedział Cezary Kilczewski, prezes zarządu Medicofarma Biotech. Liczba sprzedanych testów może mocno wszystkich zaskoczyć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 1,82% 2,80 2021-09-27 15:10:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.