Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: -28,96%

Raport w terminie i...

Zgłoś do moderatora
Odbieram go pozytywnie, zmniejszają konsekwentnie zobowiązania, kasa na funkcjonowanie coraz większa, projekt game idzie zgodnie z planem i co waro podkreślić w końcu napisali o nim coś więcej!
Moim zdaniem kurs jest tak nisko bo ludzie z adrixa grają tu na emocjach inwestorów i dzięki temu zarabiają
Może się j dnak okazać,że zawabki zabrać im może nowy rozgrywający
No cóż od stycznia powrót na ciągłe i znowu zacznie się zabawa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
APIS 0,00% 0,07 2022-07-04 15:24:18