Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,80 zł , zmiana od tamtej pory: -31,37%

Raport - prapremiera

Zgłoś do moderatora
"Ostanie miesiące to czas intensywnej pracy: rozwijamy równolegle 15 gier własnych, 25 na zamówienie, Musk wystrzelił rakietę, a ja jestem prezesem-entuzjastą z kółka informatycznego KUL. Skupiamy się na dokończeniu gier, których premiera została przesunięte z maja 2020 na maj 2022 - z uwagi na covid i problemy Elona Muska. Pomimo trudnej sytucji na rynkach światowych pensje Zarządu udało się utrzymać na dotychczasowym poziomie."
  • Raport - prapremiera Autor: ~PrezesW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 2,94% 28,00 2022-05-25 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.