Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,70 zł , zmiana od tamtej pory: -7,60%

raport o rozszerzeniu strategii rozwoju

Zgłoś do moderatora
To nie merytoryczny raport tylko mydlenie nam oczu! Tani pomysł na raporcik pod publikę. Mają nas za idiotów? -7% na kursie dzisiaj to sprawiedliwa ocena tego newsa, który nic nie wnosi.

Co oznacza punkt Rozwój współpracy ze strategicznymi partnerami, w tym App Store i Google Play??????????????????? T-Bull jest na rynku od zawsze, ale akurat dzisiaj podjeli decyzje o rozwoju współpracy z jedynymi odbiorcami ich produktów? Wcześniej nie chciało im się tej współpracy rozwijać i jechali na jałowym biegu???? #%#%#% Pogratulować

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TBULL -3,84% 20,05 2021-10-25 09:07:49