Forum Giełda +Dodaj wątek

raport fundamentalny stockwatch.pl - akcje mediacap warte 1.82-3.03 zl

Zgłoś do moderatora
Informacja Prasowa 2 sierpnia 2013

RAPORT FUNDAMENTALNY STOCKWATCH.PL O MEDIACAP SA. SZACOWANA WARTOŚĆ AKCJI W PRZEDZIALE 1,82-3,03 ZŁ.

We wtorek 30 lipca 2013 serwis stockwatch.pl opublikował niezależny Raport Fundamentalny o MEDIACAP SA, już po ogłoszeniu wyników za pierwsze półrocze 2013. Dla przypomnienia, skonsolidowane przychody Grupy za ten okres wyniosły 17,2 miliona złotych (+55,2% wobec H1 2012) zaś zysk brutto 962 285,67 złotych (+114,7%).

Raport dostępny dla płatnych użytkowników serwisu stockwatch.pl zwraca uwagę między innymi na niedowartościowanie spółki na tle branży oraz na to, że „widać, że [zarządzający MEDIACAP SA] mają pomysł i wiedzę jak można się rozwijać także na niekorzystnym rynku”. Równocześnie zwracają uwagę, że „spółka realizuje portfel kontraktów o niejednorodnej marży” oraz że „pozycja spółki wobec podwykonawców nie jest za mocna”, biorąc pod uwagę jej skalę, zaś „w obecnej chwili rynek zlecenie PARPu wydaje się traktować jako jednorazowe”.

Stockwatch.pl w swoim raporcie podkreślił istotę wyników za Q3 2013 dla dalszego wzrostu wartości spółki, wskazując równocześnie, iż „wartość jednej akcji spółki mieści się w przedziale od 1,82 do 3,03 zł. Aktualna cena jednej akcji wynosząca 1,40 zł wskazuje na niedowartościowanie. Potencjał zmiany kursu: +73%.”

Raport dostępny jest pod adresem: http://www.stockwatch.pl/forum/wpis-najnowszy-259580_MEDIACAP.aspx#259580

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIACAP -4,17% 2,76 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.