Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,17 zł , zmiana od tamtej pory: -30,51%
W roku 2021 pozycja zmiana stanu produktów będzie miała już z całą pewnością wartość dodatnią, co w połączeniu z zakładanymi, rosnącymi przychodami ze sprzedaży gier powinno wygenerować znacząco wyższe i rekordowe w historii Spółki przychody netto ze sprzedaży. - cytat z raportu za 2020.

Przychody netto ze sprzedaży produktów w 1 i 2 kwartale niższe.

Jest problem z utrzymaniem pewnego poziomu, a gdzie tu mowa o REKORDACH. Dodatkowo spółka ma problem z przewidywaniem 3 miesięcy do przodu, a kiedy masz pełną wiedzę, co się dzieje w firmie, to takich problemów być nie powinno.

Dalej minusujcie krytyczne komentarze o spółce, poklepujcie się po pleckach i żyjcie sielankowej wizji, gdzie kurs ma wystrzelić do miliona. Dalej piszcie, jak to twardo dokupujecie, jak to wierzycie. A ja Was wtedy zapytam o fakty. O realne działania prowadzone przez spółkę. O trafione zapowiedzi, wygłaszane przez zarząd.

Nie chce mi się po raz drugi rozkładać tego na czynniki, tutaj już to pisałem: https://www.bankier.pl/forum/temat_przemyslenia,48691099.html

Po co zatem tu jestem? Szukałem spółki niedowartościowanej pod spekulację. A wiem, jak wyglądał poziom kursu w zeszłym roku. Kupiłem akcje, ale jak się przyjrzałem dłużej poczynaniom zarządu, to sprzedałem i przerzuciłem kapitał, jakiś czas temu.
Stwierdziłem, że poczekam na raport i wejdę, jak będzie wyglądało to sensownie, ale po raporcie to widzę, że ten poziom cenowy jest adekwatny do działań.

Spółka ma tak świetlaną przyszłość, że główni akcjonariusze nie dokupują akcji... spółka ma tak świetlaną przyszłość, że żeby inwestować musisz mieć za co, a jak masz problem z generowaniem zysku, to za niedługo może się okazać, że tylko kolejna emisja może pozwolić ci na ROZWÓJ. Spółka ma tak świetlaną przyszłość, że w głowę zachodzi jak to jest, że ludzie nie chcą tych gier kupować. Dorzucają kolejne platformy i dodają te gry.. nie rozumiejąc, że problem nie leży w ilościach platform. Kanał dystrybucji jest dobry, jakość gier pozostawia wiele do życzenia.

Niepokojący nie jest kurs (nawet jak spadnie po raporcie), niepokojąca nie jest słabsza sprzedaż w danym kwartale.. niepokojące jest to, że zarząd zdaje się nie rozumieć pewnych problemów i kłopotów upatruje, a to w pandemii, a to w stanie produktu, a to w niższej cenie gry..

Pozdrawiam :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES 0,00% 0,12 2023-01-27 17:01:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.