Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,60 zł , zmiana od tamtej pory: -5,23%
12 czerwca publikacja wyników Synektika (a także, również w czerwcu, prezentacja wyników II fazy badań klinicznych kardioznacznika - w komunikatach zarząd potwierdza, ze jest z nich zadowolony). Po ostanich inwestycjach- kupno zakładu Monrol, wraz z pięcioma kontraktami(!), nowe radioznaczniki Axumin i PET, których produkcja rusza w tym półroczu oraz wzrost sprzedaży sprzętu medycznego do szpitali, można podejrzewać, ze wyniki będą rekordowe. Spółka jest tania po ostatnich problemach Altusa i mimo trendu wzrostowego, który trwa już kilka miesięcy, wciąż ok 30-45 % jest do nadrobienia.
Mariusz Książek wszedł po 17, więc samo to powinno dać do myślenia. Do tego malutkie zadłużenie i bardzo dobry zarząd.
Obecnie krótka korekta jest świetną okazją do zakupów.

Wystrzał przed wynikami za kilka sesji - warto być na to przygotowanym.
  • Raport Autor: ~Ktoś
  • Re: Raport Autor: ~Felek
  • Re: Raport Autor: ~Gnb

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HANDLOWY 0,30% 49,85 2019-11-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.