Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,98 zł , zmiana od tamtej pory: 32,55%

Raporcik 44% wzrostu przychodów 3Q20/3Q19 + nakłady na marketing

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2020-11/0000125859_202011130000130203.pdf
Szanowni Akcjonariusze,
w III kwartale, zwykle trudnym dla Spółki poprzez okres wakacyjny, kontynuowaliśmy silne wzrosty przychodów. Pandemia, w tym okresie, nieznacznie odpuściła, ale plany firm wobec automatyzacji, opartej na AI, pozostały. InteliWISE, konsekwentnie od wielu lat budując pozycję lidera w obszarze tych rozwiązań, korzysta na wzroście. Firmy i instytucje zwiększają zamówienia na boty, oprogramowanie do obsługi klienta czy rozwiązania wideo dla sklepów. Nasze długofalowe podejście do budowania innowacyjnych produktów, opartych o techniki automatyzacji, generuje rezultaty. InteliWISE notuje najlepszy III kwartał w swej historii. +44% wzrostu przychodów GK (kwartał do kwartału) +42% wzrostu przychodów GK (kumulatywnie, od początku roku) Zysk netto wobec straty rok temu (w ujęciu kumulatywnym) Start Programu Partnerskiego Na poziomie Grupy Kapitałowej, osiągnęliśmy rekordowe przychody w historii firmy, generując ponad 1 176 tys. zł przychodu. Daje to wzrost 44% w porównaniu do kwartału rok temu. Kumulatywnie, od początku roku, na poziomie Grupy Kapitałowej, osiągnęliśmy ponad 42% dynamikę wzrostu, osiągnęliśmy rekordowe przychody w historii firmy, generując ponad 3 533 tys. zł przychodu. Kolejny solidny wzrost przychodów potwierdza stabilność obecnej bazy i stanowi fundament długofalowego potencjału wzrostu spółki. Uważamy, iż okres rozwoju naszych usług jest przed nami. W III kwartale inwestowaliśmy mocno, zarówno w zasoby IT jak i w marketing i sprzedaż. Mimo tego, Grupa wygenerowała kumulatywny zysk w wysokości 40,5 tys. zł wobec straty ponad - 153 tys. zł w porównywalnym okresie. Kluczowe wyniki w ramach Grupy generowała Jednostka - InteliWISE S.A Na poziomie Jednostki, osiągnęliśmy rekordowe przychody w historii firmy, generując ponad 1 017 tys. zł przychodu. Daje to wzrost 34% w porównaniu do kwartału rok temu. Co ważniejsze, wyniki kwartalne nie są wydarzeniem, a wpisują się w długofalowy potencjał wzrostu spółki. Kumulatywnie, od początku roku, na poziomie Jednostki, osiągnęliśmy ponad 43% dynamikę wzrostu, osiągnęliśmy rekordowe przychody w historii firmy, generując ponad 3 199 tys. zł przychodu. Jednostka wygenerowała też kumulatywny zysk netto na poziomie 43,9 tys. w porównaniu ze stratą (198) tys. zł w analogicznym okresie Długofalowo, skalowalność sprzedaży produktów własnych będzie opierać się na sieci Partnerów, wdrażających nasze rozwiązania do klientów klasy Enterprise. Uruchomienie Platformy umożliwiło nam uruchomienie Programu Partnerskiego, który w uporządkowany sposób powinien przyczynić się do zwiększenia zasięgu rynku docelowego i szybkości wdrożeń. Wierzymy, że - w szczególnie trudnych czasach - z taką wizją, solidnością i konsekwencją powinno się kierować spółkę. Nawet najbardziej innowacyjną, dostarczającą chatboty czy voiceboty. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.