Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,50 zł , zmiana od tamtej pory: -79,93%

ranking e-kantorow / platform wymiany walut 02.2015

Zgłoś do moderatora
http://gf24.pl/wp-content/uploads/2015/02/22-29.pdf

Trejdoo zajęło 4 miejsce. Pytanie co można by zrobić żeby być na pierwszym? Może więcej walut? Może brak prowizji za transakcje - w porównywarkach internetowych kursów większość e-kantorów prowizji (teoretycznie) nie bierze, przy Trejdoo jest 0.2% Transakcje telefoniczne?
W wielu porównywarkach internetowych e-kantorów trejdoo w ogóle nie ma (dlaczego?)

Może też warto bardziej powalczyć o klienta biznesowego-to daje niezłe dochody?
I może warto uderzać z ofertą nie tylko do Polonii ale też do klientów zagranicznych rozliczających np EUR/CHF albo USD/CNY :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -9,88% 0,30 2021-11-26 14:42:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.