Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,76 zł , zmiana od tamtej pory: -11,59%

RANK zapomniany deweloper

Zgłoś do moderatora
Wygląda na to, że deweloprzy wracają do łask. Dom Development, Develia, Echo czy mniejsi jak Wikana.
Atak na 4,19 pozostaje kwestią czasu, prawodopodobnie tego miesiaca. Abstrahując od wzmożonego popytu na grunty i akcje deweloperów, Rank wygląda znakomicie na wykresie świecowym dla miesiącznych świec. Dwie białe świece nie widziane na tym papierze od 4 latach. Wcześniejsze dwie swiece były. ale nie w takiej kofiguracji jak teraz tj. po wybiciu z 3-4 letnie konsolidacji... Zapowiada się trwający dłużej trend.
Oczwywiście stop loss wymagany. Całą formację szlag trafi jak Rank spadnie poniżej 1,56. A więc stop loss w tamtych okolicach .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 0,00% 2,44 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.