Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,60 zł , zmiana od tamtej pory: 39,45%

Rainbow Tours notuje mocny wzrost przedsprzedaży oferty zimowej

Zgłoś do moderatora
Przedsprzedaż imprez turystycznych Rainbow Tours z oferty sezonu "Zima 2023/2024" wyniosła do 31 października 91.383 osoby, co oznacza wzrost o ok. 41,2 proc. w porównaniu do poziomu przedsprzedaży oferty sezonu "Zima 2022/2023" w tym samym okresie 2022 r. - podał touroperator w komunikacie.

Kurs podróży mamy obrany teraz tylko na północ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -0,65% 60,80 2024-02-23 11:26:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.