Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,65 zł , zmiana od tamtej pory: -23,44%

Rainbow - dobra inwestycja

Zgłoś do moderatora
Pierwszy raz ludzie będą mogli wyjechać na wakacje bez problemu z pandemią. Pomimo wzrostów kosztów m.in. paliwa i inflacji, Rainbow może być dobrą inwestycją na kolejne miesiące ze względu na aktualne niskie poziomy cenowe akcji, jakie spółka posiada. Dodatkowo ludzie mają nadal nadmiar pieniędzy w portfelach i brak możliwości inwestycji w spadające cały czas aktywa. Przez wysoką inflację plus praktycznie brak covidu, ludzie będą chcieli wydać szybko tracącą na wartości gotówkę (dla wielu doświadczenia podróży to też inwestycja - w siebie). Ale co tam będę tutaj to opisywał? W inwestycji każdy musi samodzielnie podejmować swoje decyzje, dlatego nie zachęcam do zakupu.
  • Rainbow - dobra inwestycja Autor: ~techInv

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW 0,93% 17,34 2022-10-05 14:40:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.