Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 81,82%

Radzę w porę zawiązać porozumienie

Zgłoś do moderatora
i zwołać walne aby przypilnować co w spółce
ktoś dobrze napisał że tu czyści po Osińskim, znaczy ma wyczyścić spółkę ze wszystkiego
obawiam się że sprzedali większość akcji ulicy i teraz im nie zależy na notowaniach
zależy im na wykluczeniu z giełdy a wtedy mogą bez komunikowania rynku robić co chcą

radzę się spieszyć, ewentualnie pisać do knf, prokuratury, itd aby się zainteresowali tym co tu się dzieje od kilkunastu miesięcy bo to moim zdaniem kryminał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP -7,83% 0,20 2020-01-15 16:49:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.