Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,60 zł , zmiana od tamtej pory: 13,21%

Rada Nadzorcza - nowy mocny członek RN

Zgłoś do moderatora
Gruby kaliber w RN Vindexus, partner międzynarodowej kancelarii prawnej Gessel. Bardzo dobry news. Niech zarząd korzysta i słucha rady, takiej warto!

"Piotr Schramm jest adwokatem, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył również studia podyplomowe przy Międzyuczelnianym Instytucie Wynalazczości i Ochrony Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego, na kierunku Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego. Jest ekspertem prawa międzynarodowego. Specjalizuje się m.in. w obsłudze prawnej dużego biznesu o wysokim stopniu skomplikowania, doradztwie strategicznym dla Zarządów i Rad Nadzorczych, transakcjach fuzji i przejęć, procesach restrukturyzacyjnych, negocjacyjnych oraz obsłudze zagadnień i procesów specjalnych. Kieruje działem projektów specjalnych oraz działem procesowym Kancelarii GESSEL, jako partner / wspólnik Kancelarii. Reprezentuje podmioty oraz ich zarządy w działalności biznesowej (w tym w szczególności w zakresie skomplikowanych zagadnień interdyscyplinarnych), a także doradza i zarządza zagadnieniami w zakresie tematyki konkurencji i konsumentów. Jest również autorem wielu komentarzy dla zagadnień i wątków prawnych, w tym prezentowanych w polskich mediach telewizyjnych i radiowych oraz publikowanych m.in. na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”, „Rzeczpospolitej”, magazynu „FORBES”, „Rynku Kapitałowego” oraz wielu innych."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS 0,00% 6,34 2021-06-25 12:19:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.