Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,46 zł , zmiana od tamtej pory: -51,57%

Raczej Sypanko a nie Wezwanko

Zgłoś do moderatora
Obserwuje rynek i widze że się chyba zaczynają przygotowania pod sypanie troche wiekszymi pakietami.

Jeśli te pogłoski że to Acrebit ma dostarcząc patenty okaza się nieprawdziwe to będzie prawdziwe sypanko

Niestety ale kupować mogł nie jakiś Mityczny Gruby Inwestor ale ulica która mysłała że jak trochę zarobiła na Laurenie to właduje się tutaj i w jeden dzień będzie 10 lub 20 złotych a już chyba zrozumieli że może być również pesymostyczny scenariusz a po 5 złotych mógł sprzedawać jakiś większy inwestor... może zejście poniżej 5 procent to na oewno da impuls wzrostowy....

A tak poważnie ludzie się rzuciili kupować PKC bo szło do góry ale przestało iść i być może idzie w dół...korekta do 3 złotych się należy... a te proby wymiany pakietow maja zachecic do kupna prawie na samym szczycie

Nie wiemy to tylko przypuszczenia
  • Raczej Sypanko a nie Wezwanko Autor: ~RaczejSypanko
  • 13 000 akcji po 1.64 Autor: ~RaczejSypanko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACREBIT 0,00% 2,16 2021-01-20 11:48:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.