Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,00 zł , zmiana od tamtej pory: -18,95%

Quercus o Pure

Zgłoś do moderatora
https://www.analizy.pl/fundusze/wiadomosci/25876/nadszedl-czas-na-inwestycje-w-spolki-biotechnologiczne.html
 
AOL: Ile jest polskich spółek biotechnologicznych notowanych na GPW, którą mogą być potencjalnym kandydatem do portfela QUERCUS Global Growth?

AB: Wymieniłbym pięć głównych spółek: Mabion, „Stara Selvita”, czyli obecnie Selvita CRO i Ryvu Therapeutics, a także OncoArendi i Celon Pharma. Nie mamy jednak problemu z tym, żeby szukać okazji wśród mniejszych podmiotów. Perspektywiczny produkt ma Pure Biologics, natomiast jest to spółka na wczesnej fazie rozwoju i przez to bardziej ryzykowna.
  • Quercus o Pure Autor: ~Majster

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE -0,65% 30,80 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.