Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,18 zł , zmiana od tamtej pory: -33,66%
Ptaszki śpiewają, że niestety 3Q2018 będzie znacznie słabszy niż pierwsze półrocze, co trochę zaskakuje w kontekście sporych ruchów na dolarze (z drugiej strony, niewiele się dzieje na giełdach). Spółka wciąż tania bardzo, ale trochę niepokoi też sytuacja Quercusa. Towarzystwo ma tragiczne wyniki, fundusze szorują po dnie w swoich peer grupach, a inne duże inwestycje idą Buczkowi tak rewelacyjnie, że XTB coraz więcej waży w portfelu, trend odpływów bez szans na odwrócenie, w sierpniu znowu duże umorzenia. Z jednej strony Kuba Zabłocki mógłby pewnie od niego z łatwością odkupić akcje po tej cenie, z drugiej może olać tymczasowe spadki, nie chcąc jeszcze bardziej redukować już żałosnego free floatu. Patrząc w dłuższym terminie, wciąż fajna spółka, ale następne miesiące mogą być ciężkie.
  • Quercus Autor: bayaz
  • Re: Quercus Autor: ~hulajnogakopytko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB 0,24% 4,10 2020-02-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.