Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,87 zł , zmiana od tamtej pory: -29,77%

Queercus - duuuży wzrost aktywów w lutym

Zgłoś do moderatora
Wartość aktywów pod zarządzaniem Quercus TFI S.A. na koniec lutego 2021 r. wzrosła do 3 346,9 mln zł (wobec 3 084,6 mln zł na koniec stycznia 2021 r.).
Dawno tyle nie było. Solidne stopy zwrotu nadal przyciągają nowych klientów.
  • Queercus - duuuży wzrost aktywów w lutym Autor: gardener

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
QUERCUS 0,00% 3,42 2022-07-01 14:29:32