Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,15 zł , zmiana od tamtej pory: 26,02%
Pobieżne przejrzenie raportu za grudzień wywołało we mnie wrażenia, że PEN skupia się bardziej na produkcji energii niż na projektowaniu/wykonawstwie instalacji PV.
Czy tak jest, bo wziąłem wczoraj i dzisiaj trochę PENa pod wskazania AT?

  • Pytanko Autor: ~mroczneśredniowiecz
  • Re: Pytanko Autor: ~rabs
  • Re: Pytanko Autor: ~mroczneśredniowiecz
  • Re: Pytanko Autor: ~Kuchcik77
  • Re: Pytanko Autor: ~photo_sieroto

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 29,17% 7,75 2020-06-04 10:58:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.