Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,50%

pytanie proste - na logikę - co sądzicie???

Zgłoś do moderatora
1. Czy spółka ma interes w tym, by zrażać do siebie dotychczasowych akcjonariuszy?
2. Czy spółka interes podważać wiarygodność wobec nowych??? skoro wykręca numer z emisją, to nie wykluczone, że za rok wykręci drugi raz....

na miejscu spółki, na pewno nie emitowałbym akcji w cenie, która narazi na straty dotychczasowych akcjonariuszy.
  • pytanie proste - na logikę - co sądzicie??? Autor: ~BeWu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX -1,50% 5,91 2021-06-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.