Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,00 zł , zmiana od tamtej pory: -16,30%

pytanie na koniec Q1 czy ...

Zgłoś do moderatora
DewajPiS (-tis),Ty,Killer,Polak itp.itd mają akcje jakiejkolwiek spolki na ktorej forum sie udzielaja czy też pełnia tzw.dyżury nowogrodzkie? Stawiam na to drugie.
Moskwa - njanowsza wypowiedź tej bystrej ministerki : mariaż ideologii z polityką w odneisieniu do 2035. Moskwo - tą wypowiedzia przekreślasz sens imperium Obajtka bowiem po co węglowodory .... skoro e-paliwa to jest to!!! I nieprawdą jest to,że Moskwa nie wierzy łzom .... skoro musiała przepraszać .
  • pytanie na koniec Q1 czy ... Autor: ~mabmab

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 2,31% 39,34 2023-06-01 17:04:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.