Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: -74,82%

Pytanie: Jak to sprzedać/kupić?

Zgłoś do moderatora
Cześć

Mam pytanie, bo nie rozumiem tutaj tego że jedni się cieszą bo rośnie inni mówią że kupują, ale jak dokonujecie transakcji skoro cały czas zlecenia wiszą bez realizacji?
Co się dzieje ze zleceniami, bo z tego co widzę to ani lewo ani prawo nie zmienia się od kilku godzin?
Jest w ogóle możliwy obrót?

Oczywiście liczę się z wysypem odpowiedzi troli, ale pytam z niewiedzy, a wydaje mi się że tu najszybciej uzyskam odpowiedź.
Pozdrawiam :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY -0,47% 0,43 2023-09-26 15:00:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.