Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,70 zł , zmiana od tamtej pory: 8,31%

Pytanie do Lipy...

Zgłoś do moderatora
czy jak tam się za chwilę będziesz nazywał. Nie chcesz na innych zakładanych przez siebie wątkach to może tu będziesz miał odwagę i odpowiesz o co konkretnie oskarżasz Pana Mateusza Wcześniaka prezesa Movie Games, żeby była jasność? Chyba że już kupiłeś ile chciałeś i teraz będziesz naganiał żeby kolejne kółeczko zrobić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES 1,39% 36,50 2020-02-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.