Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,80 zł , zmiana od tamtej pory: -24,58%

Pytanie do dlugoterminowych inwestorow

Zgłoś do moderatora
Czy są jeszcze osoby pamietajace poczatki spolki i jej przeksztalcenie z Coliumbus Capital? Chodzi mi o wątek zangażowania ABS Investment oraz Artura Górskiego. Czemu sie pytam? Na forum innej spolki natrafilem na takie cos:

"Dochodzi jeszcze wątek udziału Artura Górskiego i ABS Investment w powstawaniu Columbus Energy.
Tutaj 2 ciekawe artykuły:
- http://www.newconnector.pl/columbus-capital-rozbudowuje-grupe-kapitalowa-w-3-kw-2014-r - ABS Investment był aktywnie zangażowany w powstanie Columbus Energy "pozyskaliśmy we wrześniu pierwszych inwestorów instytucjonalnych. Są to ABS Investment S.A."
-https://columbusenergy.pl/gallery/Columbus_podpisuje_porozumienie_w_sprawie_polaczenia.pdf - Artur Górski odpowiadał za relacje inwestorskie w Columbus Energy"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -1,53% 45,10 2021-01-25 12:19:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.