Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,10 zł , zmiana od tamtej pory: -12,93%
Bardziej doświadczeni akcjonariusze proszę powiedzcie mi jak wyglada sprawa zadłużenia Mirbudu na tle innych spółek z sektora, czy jest większe/mniejsze od spółek o wyższej kapitalizacji jak Erbud czy Polimex No i jakie niesie to za sobą ryzyko dla spółki?
  • Pytanie Autor: ~Szaf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MIRBUD 3,48% 3,57 2022-05-16 17:01:48