Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,29 zł , zmiana od tamtej pory: -4,65%

pytania do spółki

Zgłoś do moderatora
Cieszę się bardzo że KSG chce się komunikować z inwestorami. Osobiście trzymam akcje 7 lat.
moje pytania sa nastepujące.
1.Czy KSG Agro zamierza sie dzielić z akcjonariuszami zyskiem ( dywidenda) jeśli tak czy zostanie wypracowana polityka dywidendowa. Np ze 20% zysku będzie przeznaczane na dywidendę???
2.Czy KSG agro będzie w dalszym ciągu restrukturyzować kredyty, czy proces restrukturyzachi się zakończył?
  • pytania do spółki Autor: ortopeda73

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO -0,81% 1,23 2019-12-13 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.