Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: 80,98%

Pytania do PiS ( nie moje) - majero zna wszystkie odpowiedzi

Zgłoś do moderatora
... oczywiście z wiadomości ( własnych):
 1.W których więzieniach siedzi osądzona mafia VAT?2. O ile obniżono podatek VAT?3. Gdzie są setki tysięcy imigrantów z pasożytami i chorobami?4. O ile podniesiono kwotę wolną od podatku?5. Jaką pomoc otrzymali frankowicze?6. Kto mieszka w 100 tysiącach mieszkań plus?7. Kto jeździ milionem samochodów elektrycznych?8. Jak wysokie są reparacje wojenne z Niemiec?9. Jakie wojska latają zakupiony helikopterami dla armii?10. Kto oddycha czystym powietrzem i w jakiej miejscowości?11. Dokąd pływają promy ze szczecińskiej stoczni?12. Jak pokonano ASF?13. O ile krótsze są kolejki do lekarzy?14. Ile łóżek szpitalnych przybyło w Polsce?15. O ile wzrosły emerytury i renty?16. Jak zmalały kolejki w sądach i skróciły się czasy rozpraw?17. Ilu Polaków wróciło z emigracji zarobkowej?18. Ilu Polaków wyjechało na dobre z kraju?19. Jak ochroniono środowisko?20. Gdzie jest pół miliarda posadzonych drzew?21. O ile mniej węgla sprowadzamy z Rosji?22. O ile wzrósł udział energii odnawialnej w bilansie energetycznym Polski?23. O ile mniej energii importuje Polska z Niemiec, Szwecji, Litwy?24. Gdzie jest wrak Tupolewa?25. Gdzie jest narodowa zgoda i połączenie wszystkich Polaków?26. Gdzie jest broń, którą miano dozbroić nasz kraj?27. Ilu urzędników mniej pracuje w ministerstwach?28. Dlaczego nie przeprowadzono ekshumacji w Jedwabnem?29. Gdzie można przeczytać aneks do raportu WSI?30. Kto jeździ po 100 obwodnicach polskich miast?31.Ile limuzyn rozpieprzyli pisowcy? Ile z nich zostało, bo w połowie marca Morawiecki chciał ogłosić czy ogłosił przetarg na zakup 210 luksusowych limuzyn i wynajem 70, z czego wniosek, ze rząd już nie ma się, czym rozbijać.32. Ile pieniędzy dostał rydzyk, ile kk, a ile onkologia dziecięca?33. Społeczeństwo utrzymuje (lgbt też, jędraszewski i inne (.......))ponad 13 tysięcy kościołów, a ile oddziałów szpitalnych powstało w niespełna 1000 szpitalach?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -0,32% 3,14 2021-01-19 17:04:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.