Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,31 zł , zmiana od tamtej pory: -16,71%

Pyta dobrze przewidział nastroje i akcjonariat

Zgłoś do moderatora
Dziwne, ze Cie jeszcze nie zminusowali tutejsi naganiacze. Schowali ogon i nie przyznają, że dobrze koles przewidział sytuację. Sam czekam z koszyczkiem lekko ponad 4zł. Mam nadzieje, ze jutro przed południem uda sie już kupic w tej cenie. Mogli swoj papier sprzedać jak Pyta, ale wierzyli zbyt naiwnie, ze trend wzrostowy bedzie utrzymywał się przez tydzien :)
Grubas gdyby czuł, że potencjał jest na dużo wyższa cenę to by w piątek zebrał papier dużo wyzej i nie zatrzymał się na 3,3. Zostawił to ulicy. Po co przepłacać jak reszte odwali leszczyna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -1,10% 3,59 2021-09-22 10:14:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.