Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: 40,00%

Pycha kroczy przed upadkiem

Zgłoś do moderatora
BPC myślało ze jest wielkim kozakiem i poszło na wojenkę z GPW, miliardy odszkodowania chcialo. Od państwowego podmiotu!!!! Jak wpadliście na ten pomysł to chyba nie na trzeźwo...trzeba mieć elementarne braki w postrzeganiu rzeczywistości żeby to wymyślić.

GPW pokazało gdzie jest miejsce BPC w szeregu. W szeregu malutkich, zgasiła was jak peta.

Kiedyś była taka piosenka O.N.A., a w niej: "czy warto było szaleć tak".

Pokorne ciele dwie matki ssie.

Już się tu ulica nie nabierze na nic, bo moze znowu coś odwalą. Moze BPC stwierdzi, że pozwie skarb państwa, następnie Kaczyńskiego, no a tak żeby się nie rozdrabniać to całe państwo.
  • Pycha kroczy przed upadkiem Autor: ~Cyrkiel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BPC 9,57% 0,25 2022-11-28 11:00:00