Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,29 zł , zmiana od tamtej pory: -31,70%

putin(tfu) zabija Ukrainę , a fałszywa UE dba o "klimat" byleby dalej

Zgłoś do moderatora
podbijając ceny energii , eko ściemą EU ETS >>>>powtarzam mamy nie Unię Europejską a jedynie unię niemiecką ! liczą się tylko interesy Niemiec robione choćby i z krajem bandyckim którym jest rosja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGE -2,43% 6,34 2022-09-29 10:50:37