Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,90 zł , zmiana od tamtej pory: 41,92%

Putin nie odpuści. Szykuje się długa wojna.

Zgłoś do moderatora
Czytać : ,,Putin przygotowuje kolejny atak na Ukrainę, na obwód ługański i zaporoski. Jeśli to mu się uda, możliwe, że będzie chciał przystąpić do negocjacji, na które z kolei nie zgodzi się Zełenski. On jasno powiedział, że pokój będzie wtedy, kiedy ostatni rosyjski żołnierz opuści terytorium Ukrainy. Jasne, że wszelkie negocjacje to przegrana Ukrainy. Żadnych pertraktacji z Putinem. On zawsze kłamał, kręcił, nie dotrzymywał umów."

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-krystyna-kurczab-redlich-wladimir-putin-przygotowuje-kolejny,nId,6611159#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Czy Ukraina to wytrzyma ? Czy będzie zapaść gospodarcza, głód , emigracja ludności.
Już obecnie : ,, Pod okupacją rosyjską jest 42% ukraińskich metali i 33% metali ziem rzadkich.
Rosjanie przejęli kontrole nad 6- ciosa złożami rud żelaza , 2- ma kopalniami tytanu ,2- ma rud cyrkonu , jedną strontu , jedną uranu , jedną litu , jedną złota.
Do tego zakłady przetwórcze, fabryki , elektrownie w tym atomową."
Myślicie że Putin ot tak to odda i powie przepraszam pomyliłem się?
To nie znacie ruskich.
Dużo tu optymistów ale radzę trzeźwo spojrzeć na sytuację w Ukrainie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,46% 32,50 2023-06-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.