Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,08 zł , zmiana od tamtej pory: -37,70%
ta spółka a raczej prezes i zarząd ma już łatkę oszuści .itp. i nic tego nie zmieni oszustwa inwestorów drogo kosztują podawanie że jakaś gierka się zwruciła sugeruje że nikt tak nie liczy na zyski z gry wiedzą że to szmira pamiętacie jak prezes obiecywał że powstanie studio gier AAA A nie ma nic brak planów rozwoju. spółka jest porównywana z GETBACK tu będzie niżej złotówki za papier
  • pusto Autor: ~lok
  • Re: pusto Autor: ~Fan_Mrocznego

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 0,32% 6,28 2022-05-27 17:00:00
2022-05-27
Wyniki finansowe
2022-04-29
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.