Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  116,00 zł , zmiana od tamtej pory: 13,79%

Pure Biologics – ostatnie wydarzenia, analiza najważniejszych faktów

Zgłoś do moderatora
Pure Biologics – ostatnie wydarzenia, analiza najważniejszych faktów

W ostatnim czasie w Pure Biologics bardzo dużo się dzieje. Ta niezwykle ciekawa i naszym zdaniem bardzo umiarkowanie wyceniana spółka biotechnologiczna staje się coraz bardziej popularna, co widać chociażby w zmianach rankingów popularności w znanych serwisach inwestorskich. Bardzo nas to cieszy, ponieważ od blisko dwóch lat spółka jest w naszych spółkach obserwowanych, staramy się ją regularnie analizować a zdaje się, że jej postrzeganie przez rynek zaczyna się radykalnie zmieniać. Obecnie Pure Biologics przygotowuje się do przejścia na rynek główny połączony z emisją akcji.  W ostatnim czasie zrealizowała kilka konferencji naukowo-edukacyjnych. Niewątpliwie były to bardzo potrzebne działania, ponieważ spółka realizuje swoje projekty biotechnologiczne w zakresie przeciwciał i aptamerów czy materii kompletniej nieznanej przeciętemu inwestorowi. Ponadto ukazał się raport za III kw., ustalono maksymalną cenę emisyjną akcji oraz Boś wydał raport analityczny z wyceną spółki. To bardzo duża różnorodność informacji, dlatego poniżej chcielibyśmy przedstawić klika uwag i elementów, które zasługują na szczególną uwagę inwestora.  

W analizie szczegółowo zostały przedstawione następujące zagadnienia
1.    E-konferencja przeciwciałowa, skrót, komentarze
2.    Raport Boś, na co należy zwrócić uwagę
3.    Emisja akcji
4.    Raport za III kw. 2020, najważniejsze fragmenty, podsumowanie

Pełna analiza dostępna pod https://growthinvestment.pl/pure-biologics-ostatnie-wydarzenia-analiza-najwazniejszych-faktow/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE -0,75% 132,00 2021-01-26 16:29:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.