Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,63 zł , zmiana od tamtej pory: -15,29%

Punk pirates a Carbon Studio?

Zgłoś do moderatora
Ostatnio dużo słyszałem o Carbon Studio i o Warhammerze, który ma się pojawić do końca roku. Sprawdziłem kapitalizacje i jest dużo wyzsza niż Punk Pirates. Wiadomo, większe zyski, ale też nie wiem jaki potencjał do wzrostu. Tutaj mnieisze gry, mniejsze zyski, ale kapitalizacja mała. Generalnie to wierzę w VR i jego rozwój, ale nie wiem który podmiot w Polsce poradzi sobie najlepiej. Intuicyjnie wydaje mi się, że największy (Carbon), ale inwestując w mały jest szansa na większy zysk (Punk Pirates).
Jakimi kryteriami kierujecie się przy doborze spółek? Inwestujecie w większe stabilniejsze podmioty czy szukacie mniej kapitalizowanych z nadzieją, że wybiją?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PUNKPIRAT 1,14% 0,53 2022-01-28 13:42:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.