Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,25 zł , zmiana od tamtej pory: -6,42%

PUM AND DOWN

Zgłoś do moderatora
Wszystkie spółki gamingowy spekulacyjnie zostały podbite, a teraz mocny zjazd do poziomów sprzed wybicia. Przykładem Cheryy , a radzę jutro spojrzeć na Icecode . Tam dopiero January Ciszewski nabrał
  • PUM AND DOWN Autor: ~ZIKO
  • Re: PUM AND DOWN Autor: ~Realista

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 2,06% 12,40 2023-03-30 11:09:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.