Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,58%

PulsBIznesu - "Rainbow ma świetny rok, Itaka i TUI nie narzekają"

Zgłoś do moderatora
Idziemy na rekord Panowie i Panie! Tu będzie odpał o 100%!

Poczytajcie dzisiejszy PB:

"Już mamy o 2-3 proc. więcej klientów niż w sierpniu 2019 r. Program na sierpień, wrzesień i październik jest istotnie większy niż trzy lata temu, więc w całym 2022 r. powinniśmy o 3-5 proc. przekroczyć liczbę klientów z 2019 r. – mówi Grzegorz Basz"

"Przychody będą dużo większe, bo średnia cena wycieczki jest o 23 proc. wyższa niż w 2019 r. Będą o 27-28 proc. wyższe niż trzy lata temu i wyniosą 2,1-2,2 mld zł. Spodziewam się, że zysk sięgnie 32 mln zł w pesymistycznej i 40 mln zł w optymistyczej wersji, w obu byłby najlepszy w historii. Żyjemy jednak w czasach ogromnej zmienności makroekonomicznej: rosną ceny paliw, tanieje złoty oraz i geopolitycznej: wojna w Ukrainie może się zaostrzyć. Jest wiele czynników ryzyka i wiele się może zmienić.Nie potrafimy przewidzieć, jak dobrze będzie wyglądała sprzedaż zimy – mówi Grzegorz Baszczyński.

Rainbow informował o przedsprzedaży oferty na zimę 2022/23 do końca lipca – wzrosła o ponad 148 proc. r/r."

https://www.pb.pl/rainbow-ma-swietny-rok-itaka-i-tui-nie-narzekaja-1158238?utm_source=piano&utm_medium=email&utm_campaign=3985&pnespid=B7Mw5khF9XwSxUWUtszdFUNMvRc.yO0tolwSAf8NO5fKk6wx4fS6OJOTD122ACRh4jf7wPQ
  • PulsBIznesu - "Rainbow ma świetny rok, Itaka i TUI nie narzekają" Autor: ~Miecznikowski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -1,83% 17,18 2022-10-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.