Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,60 zł , zmiana od tamtej pory: -22,87%

Puls Biznesu pisze że Winter Surviwal ma większy potencjał od GAS!!!

Zgłoś do moderatora
Puls Biznesu pisze że Winter Surviwal ma większy potencjał od GAS!!!
kupcie sobie za 7,50 zł w e-kisku i poczytajcie :
Sugalski kupił akcje bo spodziwa się Wielkiego zainteresowania Winter Surviwal - 2 razy większe przychody dla Drago niż przy GSS i widzi w tej grze największy potencjał dużo większy niż Gas Station (podkreśla udział Marka Kamińskiego jako konsultanta + mega potencjał kolejnych 2 gier Road Diner i Motel w uniwersum Gas Station + niezliczone DLC które wzmacniają niesamowicie sprzedaż GSS -Sugalski podkreśla że kupił akcje pod grę Winter Surviwal i te kolejne gry !!! Dzisiaj wchodzę za całą kasę pomimo że mam już kilka tyś. akcji !!! i trzymam jak Sugalski do Winter Surviwal premiera na początku 23 roku SZYBKO!!! - cena akcji wzrośnie do kilkuset zł !!! wiecie jak wzrósł CrepyJar na surwiwalu !!! myśleć !!!
Ciekawostka jakiś inny fundusz drugi!!! też kupił akcje od Movies i pewnie zbiera resztę z rynku !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT -1,73% 39,80 2023-06-06 10:36:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.