Forum Giełda +Dodaj wątek

psw capital

Zgłoś do moderatora
opowiem wam swoja historie jako dawca kapitalu wyjechalem do irlandii pracuje jako casual wydaje mi sie ze znam sie na gieldzie ale w praktyce jestem dawca kapitalu,jak odrobie straty to wroce ale poki na to sie nie zanosi tym bardziej ze rozpoczalem budowe domu,pozdrawiam zyczliwych i naiwnych:)
  • psw capital Autor: ~ernest irlandia
  • Re: psw capital Autor: ~fddsf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 0,70 2024-02-23 11:12:27