Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,70 zł , zmiana od tamtej pory: 8,25%

Przyszlosciowa spolka

Zgłoś do moderatora
Witam
Polecam obejrzec spolke Lubawa sa
Dzis podali szacunkowe dochody za 1 polrocze. Wyniki rewelacyjne w porownaniu z ubieglymi Latami. MA Bardzo silne fundamenty. Polecam obejrzec analize finansowa i fundamentalna tej spolki. A ponizej podaje link do wynikow za 1 polrocze.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Grupa-Lubawa-szacuje-zysk-netto-w-I-polroczu-na-25-8-mln-zl-wzrost-o-65-proc-rdr-7951264.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANTWEAR 5,22% 10,50 2020-11-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.