Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,30 zł , zmiana od tamtej pory: 13,49%

Przyszlosc rynku pozyczek

Zgłoś do moderatora
Witam. Na rynku kryptowalut rozwija sie DEFI, czyli decentralized finanse. Tam sa tzw: flash loans, pozyczki w kryptomonetach.

Ja wiem ze to dopiero raczkuje, ze mnostwo ludzi uwaza ze krypto to jedna wielka sciema.
Jednak coraz wiecej firm sie tym interesuje. Jest coraz wiecej patentow w technologii blockchain.
Nikogo na nic nie naganiam. Sam kupilem akcje providenta na cowidowej wyprzedazy i zamierzam je trzymac.

Chcialbym znac Wasze zdanie, czy rynek pozyczek krypto moze konkurowac z sektorem pozyczek w ktorym dziala provident?

Pozdrawiam
  • Przyszlosc rynku pozyczek Autor: ~Kamil

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROVIDENT -0,69% 7,15 2021-10-15 17:00:00