Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -24,20%

Przyszłość Partnera

Zgłoś do moderatora
Moim skromnym zdaniem papier jest akumulowany głównie przez kilka osób z inside knowledge.
Myślę, że za jakiś czas dowiemy się o kilku przełomowych newsach które wyprowadzą spółkę na nowe tory i zmianie ulegnie również nazwa oraz działalność spółki.
12mln FF.
80% akcji w rękach Mazowiecka Spółka Mleczarska SA - POLMLEK
Z całą pewnością nie zapomnieli, że są właścicielami Partnera, choć przy ich kapitale zapewne mogło im to umknąć.
Póki co spółka nikogo nie zatrudnia i właściwie nie ma przychodów, nie wiadomo tak naprawdę czym się zajmują, a jednak przez ostatnie kilka tygodni wystąpiła wzmożona aktywność na papierze.
Zastanawiam się ile osób ma jeszcze papier w cenie poniżej 10 groszy.
Spodziewam się jednak spadku na poziomy ~10gr - prawdopodobnie podbitki służą aby przekonać leszczynę do wysypania się z małym zyskiem z papiera.
Kiedy odpowiednia ilość papieru zostanie skumulowana w odpowiednich rękach, wtedy czeka nas prawdziwy wystrzał.
Jednakże mogę się mylić bo są to tylko moje przypuszczenia.
Zapraszam do dyskusji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PARTNER -2,06% 0,14 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.