Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,20 zł , zmiana od tamtej pory: -28,88%

Przyszłosc

Zgłoś do moderatora
Wyniki za 1 kwartal poprawione w porownaniu do roku poprzedniego :D dodatkowo preznie sie rozwija siec Sklepow Deli :) coraz wiecej inwestycji mieszkaniowych w ktorych maja udział a spółka z bardzo malą kapitalizacja i warto tez zwrocic uwage ze freefloat wynosi okolo 30% a za bardzo nikt nie chce tanio sprzedawac :)
  • Przyszłosc Autor: ~Gawri

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT 0,00% 16,50 2021-09-21 13:06:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.