Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,88 zł , zmiana od tamtej pory: -6,14%

Przyszłość

Zgłoś do moderatora
No i mamy sukces gry jednakże mały sukces sprzedażowy, mały bo nie wystarczający do pokrycia zobowiązań spólki. Co zatym idzie Mbank może wymusić emisję kolejnych akcji. Mutiplayer jest darmowym dodatkiem więc nie ma co liczyć że zmieni coś obecnie może w przyszłości spowoduje większe zainteresowanie grą jednakże jeśli nie będzie dla graczy czymś ciekawym to nie podniesie sprzedaży a może ją zatrzymać.

Niestety do podania przez spółkę planów na przyszłość jak i sprawozdań finansowych inwestycje są bardzo ryzykowne.
Może w 2020 będzie więcej informacji które dadzą jakiś pozytywny wydźwięk.
  • Przyszłość Autor: ~Pawel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -6,99% 0,82 2020-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.