Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,76 zł , zmiana od tamtej pory: -13,42%

Przyszli wielcy milionerzy

Zgłoś do moderatora
Przyszła wielkość was milionerów oparta jest o:
-firmy księgowe, które muszą zniknąć ze względu na automatyzm księgowania
-firmy windykacyjne-gdzie operator należący do głównych może wziąć wszystko i firmę windykacyjną poddać windykacji?
-firmy wierzycielskie, które haratają prostych zwykłych ludzi?
Jak możecie chcieć się dorobić milionów na przekleństwie mas.
W takim czymś nie bierze się udziału.
Stawia się na rozwój. Na perspektywicznych firmach inwestorzy zarabiają setki, tysiące procent, a wy tu poddajecie się sugestii co PREZES I P-PRESEM wam namota.
Jeśli stawiacie na takie interesy, to zasługujecie na klęskę finansową, czego wam nie życzę. Trzeba opluć nieuczciwych i pozbyć się udziału w ciemnych interesach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 0,00% 0,66 2021-10-15 12:01:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.