Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,58 zł , zmiana od tamtej pory: 30,94%

Przystanek na 14 zł

Zgłoś do moderatora
Jak się nie zatrzyma na 14 zł to zjazd na 11 zł, problemem Columbusa jest aktualnie generowanie zbyt dużych kosztów ( m.in. za duża liczba pracowników zatrudnionych na stałe ), lepiej podnajmować pracowników jak jest taka potrzeba i pozbywać się bez wypowiedzeń jak chwilowo nie ma pracy, jak to robią inne firmy jak np 01Cyberaton&Proenergy ( mają stałą ekipę, a jak potrzeba to podnajmują pracowników tymczasowych ), wtedy można generować przyzwoite zyski i minimalizować koszty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -5,38% 20,40 2022-01-21 17:02:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.