Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,90 zł

przyspieszony raport roczny

Zgłoś do moderatora
Spółka przyspieszyła publikację raportu rocznego - ukazał się dzisiaj.
Co widać ? Ano, stabilnie.
Wzrost przychodów, lekki spadek zysku , ale jest on wciąż bardzo przyzwoity.
W raporcie księgowym można wyczytać , że spółka ma zysk operacyjny , ale ma stratę inwestycyjną ponad 1 mln zł , co może znaczyć , że spółka jest drenowana, co widać w stanie gotówki na koniec roku obrotowego (mniejszy o 1 mln zł w porównaniu z 2016/2017.
Trzeba czekać na propozycję zarządu w sprawie podziału zysku.
W 2017 dywidenda byłą w grudniu.
Może teraz też...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.