Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,59 zł , zmiana od tamtej pory: 180,56%

przypomne stara rekomendacje na 32PLN

Zgłoś do moderatora
Analitycy DM BOŚ w raporcie z dnia 2011.02.07 wydali rekomendację "kupuj" dla akcji Orzeł Biały. Cena docelowa jednej akcji Orzeł Biały została ustalona na poziomie 32.00 zł. W dniu wydania rekomendacji cena akcji Orzeł Biały wynosiła 23.39 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORZBIALY -0,82% 24,10 2021-10-15 16:47:47